ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-11-27

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ З МІЖНАРОДНИМИ ЕКСПЕРТАМИ ПРОБЛЕМИ ЗАТОПЛЕННЯ ШАХТ ТА ВПЛИВ ЦЬОГО ПРОЦЕСУ НА ЕКОЛОГІЧНУ СИТУАЦІЮ В РЕГІОНІ

26 листопада в Донецькій облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з міжнародним експертом з реструктуризації вугільної промисловості доктором Рольфом Петрі та делегацією організації Центр гуманітарного діалогу. Участь у зустрічі взяли директор департаменту екології та природних ресурсів Сергій Натрус та заступник директора Олександр Лихач.

Присутні обговорили надактуальні питання щодо стану із затопленням шахт в регіоні та небезпеки забруднення ґрунтових вод шахтними водами, вплив затоплення шахт на екологічну ситуацію в регіоні.

Гості розповіли про досвід Німеччини щодо керованого затоплення шахт та можливість отримання міжнародної підтримки у питанні затоплення шахт в регіоні.

Одним з важливих моментів зустрічі стало визначення подальших кроків з метою вироблення спільних пропозицій щодо профілактики надзвичайної ситуації  чи її негативних наслідків.

За підсумками зустрічі Сергій Натрус зазначив: «Упевнений, що перша зустріч не остання. Вирішення даного питання потребує всебічного і повного аналізу ситуації. Ми для себе розуміємо, що вирішення даного питання вимагає часу і коштів, але вирішувати питання однозначно необхідно».