ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-07-01

В ДОНЕЦЬКІЙ ТПП ОБГОВОРИЛИ СПИСОК ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

530 червня заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Олександр Лихач взяв участь у засіданні робочої групи по розробці напрямів навчальної програми для стажування представників МСБ за кордоном, яке відбулося за ініціативи Донецької ТПП.
Головною метою зустрічі було формування списку проблемних питань розвитку МСБ (зокрема, сільгоспвиробництва), рішення яких вимагає від підприємців додаткових знань і навичок.
У засіданні взяли участь представники департаменту економіки, департаменту розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу Донецької облдержадміністрації, Донецького обласного Центру зайнятості, громадських організацій, керівники підприємств.
В ході обговорення були виділені пріоритетні сфери діяльності, які найбільш потребують обмін досвідом з європейськими колегами: розвиток АПК (с/г і кооперація), енергозберігаючі технології, система підготовки кадрів, охорона навколишнього середовища, приватно-державне партнерство, механізми створення системи кластерів, державне управління, управління в житловій сфері.
Фото: Донецька ТПП