ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-02-24

В КРАМАТОРСЬКУ ОБГОВОРИЛИ СТВОРЕННЯ АСОЦІАЦІЇ ЕКОЛОГІЧНИХ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ

Ідею створення Асоціації громадських об’єднань екологічного напряму діяльності обговорювали на нараді, яку провів  директор департаменту екології та природних ресурсів Сергій Натрус 23 лютого у Краматорську. Участь у нараді взяли представники громадських організацій,  діяльність яких пов’язана з питаннями збереження довкілля Донеччини.

Створення Асоціації має на меті розширення участі громадськості у формуванні та реалізації державної екологічної політики в області.

Присутні представляли горомадськість різних міст та районів області і мали можливість задати керівнику департаменту питання, які стосуються екологічних проблем їх теріторії, зокрема, підіймались питання впровадження роздільного сбору ТПВ та використання альтернативних джерел енергії, поводження з безпритульними тваринами, очищення водойм, створення умов для екологічного туризму. Сергій Петрович надав роз’яснення щодо шляхів вирішення зазначених проблем та виразив впевненість, що саме спільна праця буде оптимально ефективною.

Наразі триває опрацювання статуту майбутньої Асоціації з урахуванням пропозицій учасників наради.

Для розширення участі громадських організацій у прийнятті рішень в планах є створення асоціації, в яку будуть входити громадські екологічні організації Донецької області. Проект думаю буде цікавим. Саме для вирішення цих питань було прийнято рішення провести нараду з представниками цих організацій.

Опубликовано Сергеем Натрусом 24 февраля 2018 г.