ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-06-06

В НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДНОМУ ПАРКУ «МЕОТИДА» ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА НАРАДА З ПИТАНЬ РОЗШИРЕННЯ ТЕРИТОРІЇ ПАРКУ 

5 червня, у Всесвітній День охорони навколишнього середовища, в НПП «Меотида» відбулася робоча нарада з питань зміни меж (розширення) території національного природного парку «Меотида».

На нараді були присутні: представники Міністерства екології та природних ресурсів України: директор департаменту екомережі та природно-заповідного фонду В.В. Клід, начальник відділу формування та розвитку екомережі та територій природно-заповідного фонду А.М. Драпалюк, представники департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації: заступник директора — начальник управління природно-заповідних територій, лісового господарства та регуляторної політики О.І. Неклеса, начальник відділу природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів В.Д. Залевський, голова Мангушської райдержадміністрації Д.В. Черниця, в.о. начальника відділу у Мангушському районі головного управління Держгеокадастру у Донецькій області О.С. Євсєєв, представники адміністрації НПП «Меотида».

Унікальні природні комплекси, необхідність збереження яких обумовлена напруженою екологічною обстановкою в нашому регіоні, наражаються на небезпеку знищення.

Всебічне обговорення питання дозволило з’ясувати позиції всіх сторін і розробити план конкретних дій по збереженню навколишнього середовища не на словах, а на ділі.

На нараді було вирішено доручити адміністрації НПП «Меотида» спільно з відділом у Мангушському районі головного управління Держгеокадастру у Донецькій області визначити природні ділянки для розширення території НПП «Меотида» та надати інформацію в головне управління Держгеокадастру у Донецькій області для опрацювання.