ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-03-30

В регіоні триває Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок».

2016-03-28_15.06.55Котрий рік поспіль проходить Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок». Захід проводиться в усіх регіонах з метою популяризації духовних, моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнівської та студентської молоді. Одним з основних тематичних напрямів конкурсу є екологія.

Спеціалісти департаменту екології та природних ресурсів долучилися до поширення серед дітей та молоді інформації про проведення VI Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».

Матеріали про мету, завдання та умови Конкурсу було розповсюджено серед структурних одиниць з питань освіти в містах і районах, доведено до відома вчителів та  учнів загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області.

Для популяризації екологічних форм діяльності та мотивації учнів до участі у конкурсі в деяких навчальних закладах фахівцями департаменту була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота, зокрема, в Лиманському НВК «Гімназія».

Треба зазначити, що на сьогоднішній день багато загальноосвітніх навчальних закладів регіону долучилися до участі у Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок». Ще не всі заклади визначилися з темами робіт, оскільки районний етап Конкурсу ще триває, але деякі школи вже надали готовий матеріал.  І дуже втішно, що цього року багатьох школярів зацікавило створення проектів саме екологічної тематики.

Конкурс триває і ми з цікавістю будемо чекати його результатів. Впевнені, що юним донеччанам є чим дивувати.