ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-06-02

ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 55-РІЧЧЯ СІВЕРСЬКО-ДОНЕЦЬКОГО БАСЕЙНОВОГО УПРАВЛІННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ

2 червня у м. Слов’янську відбулись урочисті заходи з нагоди 55-річчя Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.

buvr2З чудовою ювілейною датою та з прийдешнім професійним святом – Днем працівників водного господарства України колектив басейнового управління привітав заступник голови Донецької облдержадміністрації Владислав Лаврик. Він відзначив особливу роль СД БУВР в справі збереження водних ресурсів області та побажав подальших успіхів, конструктивних ідей та реалізації всіх планів та задумів.

Крім того, Владислав Олександрович нагородив Почесною грамотою Донецької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу збереження водних ресурсів Донецької області та з нагоди відзначення професійного свята —  Дня працівників водного господарства України працівників Сіверсько – Донецького басейнового управління водних ресурсів:

  • Ткачову Людмилу Володимирівну — головного бухгалтера – начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності;
  • Барабаш Світлану Миколаївну — начальника відділу водних об’єктів і моніторингу вод;
  • Омельченко Марину Валеріївну — начальника Слов’янського відділу комплексного використання водних ресурсів;
  • Воротнікову Олену Василівну — начальника Маріупольського відділу комплексного використання водних ресурсів.

З вітальним словом виступив також заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Олександр Лихач. Від імені департаменту він подарував басейновому управлінню науково-інформаційний довідник «ЛІСИ ДОНЕЧЧИНИ», який було видано у минулому році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та побажав, щоб невдовзі вийшов в світ довідник «Води Донеччини», звичайно ж за безпосередньою участю фахівців СД БУВР.

Фото: «Славянск Деловой»

buvr5 buvr15 buvr14 buvr12 buvr11 buvr1