ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-12-10

ВІДБУЛОСЬ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ВЕБ-КОНКУРСУ ІНФОРМАЦІЙНИХ БЮЛЕТЕНІВ ТА ВЕБ-ВІТРИН, ПРИСВЯЧЕНИХ ПОДІЯМ ТА ЗАХОДАМ ПРИРОДООХОРОННОГО СПРЯМУВАННЯ

09 грудня на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у змішаному форматі (онлайн та офлайн) відбулось урочисте нагородження переможців веб-конкурсу інформаційних бюлетенів та веб-вітрин, присвячених подіям та заходам природоохоронного спрямування, який проходив на замовлення департаменту екології та природних ресурсів у межах програми реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки». В урочистій частині взяли участь близько 30 осіб.

У вітальному слові члени журі відзначили оригінальність змістової частини робіт, які вже поповнили екологічну скарбничку області. Акцентували на різноплановості обраних форм та унікальності цифрового контенту. За підсумками роботи журі визначили команди переможців.

І місце:

  • Зорянський заклад загальної середньої освіти імені Героя Радянського Союзу Петра Савелійовича Дубрівного Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області;
  • Комунальний заклад «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 17 Маріупольської міської ради Донецької області»;
  • Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області.

ІІ місце:

  • Дем’янівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області;
  • Ялтинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Першотравневої районної ради Донецької області;
  • Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Добропільської міської ради Донецької області;
  • Комунальний заклад Очеретинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – дошкільний навчальний заклад (опорний навчальний заклад) Ясинуватського району Донецької області;
  • Ялтинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Першотравневої районної ради Донецької області.

ІІІ місце:

  • Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Селидівської міської ради Донецької області;
  • Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 Мирноградської міської ради Донецької області;
  • Навчально-виховний комплекс «Гришинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Покровської районної ради Донецької області;
  • Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Слов’янської міської ради Донецької області;
  • Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Слов’янської міської ради Донецької області;
  • Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Бахмутської районної ради Донецької області.

Нагадаємо, у веб-конкурсі брали участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти Донецької області. До фіналу дійшли 28 команд (близько 100 учасників).

Нагородження переможців відбувалось відповідно до протиепідеміологічних норм і вимог, що висуваються до заходів подібного типу у зв’язку з поширенням вірусу COVID-19.