ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-10-24

ВІДБУЛОСЬ ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ УЧАСНИКІВ ХІ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ «СІВЕРСЬКИЙ ДОНЕЦЬ – ОЧИМА МОЛОДІ»

viber image 24 жовтня заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Олександр Лихач взяв участь у роботі експертної комісії з оцінювання матеріалів, які були подані учасниками конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді».

ХІ творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться в рамках відзначення ДНЯ СІВЕРСЬКОГО ДІНЦЯ – 2017 з метою виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів і головної водної артерії сходу України – річки Сіверський Донець. Його організаторами є Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження», за підтримки Донецької, Луганської та Харківської облдержадміністрацій і Харківської обласної ради. Цього року кошти на проведення конкурсу виділено з  обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

До участі у конкурсі «Сіверський Донець – очима молоді» було запрошено учнів та студентів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів території Придінців’я – Харківської, Донецької та Луганської областей. До конкурсної комісії надійшло 1134 роботи з 161 учбового закладу.

Конкурс проводиться за номінаціями: фотографії, малюнки, поетичні й прозові твори, дослідницькі роботи, вироби з природних та ужиткових матеріалів, агітаційні розробки (стінгазети, плакати, буклети).

Церемонія нагородження переможців відбудеться 30 жовтня у Слов’янську. Окремим призерам буде вручено примірник науково-інформаційного довідника «Заповідник»Кам’яні могили»- природна та духовна святиня України», який цього року було видано з нагоди 90-річчя заповідника у рамках реалізації програмних заходів охорони навколишнього природного середовища.

viber image viber image viber image viber image viber image