ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-06-02

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ СІВЕРСЬКО-ДОНЕЦЬКОГО БАСЕЙНОВОГО УПРАВЛІННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ З 55-РІЧЧЯМ ТА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ!

Шановні колеги!

10232944Вже 55 років Ваше згуртоване братство професіоналів, які присвятили своє життя важливій і благородній справі – збереженню та відтворенню водних ресурсів, стійко витримує всі випробування часу.

Працьовитість, креативність, відповідальність працівників управління, беззавітна відданість улюбленій справі і постійний пошук оптимальних рішень найважливіших завдань є запорукою Вашого успіху і заслуговують найбільшої вдячності і глибокої поваги.

Ваша активна еколого-просвітницька робота серед населення сприяє формуванню екологічної свідомості, більш бережливому і раціональному ставленню людей усіх вікових категорій до природних багатств Донеччини.

В цей урочистий день від усього серця бажаємо Вам миру і процвітання, невичерпної енергії і творчого запалу, конструктивних ідей та реалізації всіх амбітних планів, успіхів на професійній ниві та благополуччя у Ваших родинах!

Директор департаменту

екології та природних ресурсів Донецької ОДА                           С.П. Натрус

та колектив департаменту