ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-09-05

ЮНІ ЕКОЛОГИ ДОНЕЧЧИНИ ДОСЛІДИЛИ СЛОБОЖАНСЬКІ ОБРІЇ

В серпні в рамках заходу «Екологічними стежками рідної України» відбулася захоплююча подорож «Харків – Слобожанські обрії».
Учасники з міст Святогірська, Слов’янська, Миколаївки  відвідали Фельдман екопарк, Державний Музей природи Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, побували на оглядовій екскурсії містом (площа Свободи, Центральний парк культури і відпочинку, парк Саржин Яр).

Особливо сподобалась малечі екскурсійна подорож у Фельдман екопарк – регіональний ландшафтний парк у Дергачівському районі Харківської області, один з об’єктів природно-заповідного фонду України, благодійний проект МБФ «Фонду Олександра Фельдмана». Основною місією екопарку є:
Створення соціально активного середовища, в якому і дорослі, і діти відчують, що все живе на Землі є однією великою родиною, в якій немає місця агресії, а є тільки любов, дружба і взаємодопомога. Одночасно з основною місією, функціональне наповнення парку дозволяє реалізувати і інші, не менш важливі цілі, а саме:
— збереження і розвиток фауни і флори регіону;
— інтегрування Харківського регіону в міжнародні природоохоронні програми;
— надання соціально-психологічної допомоги дітям з особливими потребами;
— створення умов для розвитку науково-дослідної та освітньої бази України в сфері екології.

Сьогодні Екопарк є територію для сімейного відпочинку з розвагами і зоопарком. Всі відвідувачі мають можливість не тільки спостерігати за тваринами, але і близько спілкуватися з деякими з них в зоні контактного зоопарку.