ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-04-20

З ДНЕМ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ!

Шановні земляки!

Прийміть  вітання з Днем довкілля України!

dendovkЗ кожним роком святкування Дня довкілля в нашій області збирає все більше учасників — волонтерів та небайдужих громадян, що говорить про високий рівень інтересу жителів регіону до поліпшення стану навколишнього середовища.

До цього дня в усіх населених пунктах нашої області проводились заходи, покликані підкреслити важливість збереження довкілля, підвищити обізнаність громадськості у питаннях екології та охорони природи, довести, що сталий розвиток громад, висока якість життя та здоров’я населення можливі лише за умови підтримки відповідної якості навколишнього середовища та екологічної безпеки.

Донеччани різних професій та вікових категорій приєдналися до наведення порядку у своїх дворах; висаджування дерев, чагарників, квітів; ліквідування стихійних звалищ; впорядкувування території парків, скверів та дитячих майданчиків; очищення рекреаційних зон та водойм.

Відрадно, що і наше молоде покоління демонструє зростаючий інтерес до екологічної тематики. Школяри і студенти беруть участь в природоохоронних заходах, конкурсах, акціях; проводять цікаві та важливі природознавчі дослідження. Безперечно, це таке завзяття та прагнення треба плекати та підтримувати, всіма способами прививати нашим дітям високу екологічну культуру, адже саме це є запорукою майбутнього в регіоні, країні та на всій планеті.

В цей весняний день ми бажаємо всім добробуту та процвітання, миру та злагоди, міцного здоровя та рушійної енергії життя. І закликаємо вас, шановні земляки, памятати, що всі ми, без виключення, відповідаємо за те, в яких умовах будуть рости наступні покоління, чи зможуть вони насолоджуватися чистими річками, кришталевим повітрям, різноманітністю рослинного і тваринного світу.

Тож давайте прислухатись до природи, до її потреб; ставити її інтереси вище своїх особистих; дбати про наше довкілля не лише на свято, а кожен день нашого життя на цій прекрасній землі!

680