ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-04-19

З ДНЕМ ДОВКІЛЛЯ!

Шановні земляки!

Вже традиційно третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля, головна мета якого — підвищення рівня свідомості людей в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього природного середовища.

Щороку стан довкілля погіршується і  просто замислюватись над тим, як цьому запобігти, вже немає часу. Потрібно переходити до рішучих дій.

Для того, щоб виправити ситуацію, яка склалася протягом багатьох років, треба прикласти чимало зусиль. І, перш за все, треба усвідомити, що піклування про довкілля  — це не тільки суспільна задача, але й особиста відповідальність КОЖНОГО!

Дякуємо усім небайдужим донеччанам, хто знайшов час, сили та бажання взяти участь у заходах з нагоди Дня довкілля. Посадити дерево чи прибрати сміття, намалювати екологічний плакат чи провести екологічну лекцію – все важливо, адже ваш посильний вклад теж є складовою великої рушійної сили, яка може врятувати наше майбутнє.

В цей весняний день бажаємо всім наснаги та єдності у добрих справах, процвітання та добробуту, мирного неба та чистого довкілля!