ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-07-06

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОЇ СПРАВИ!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВЕТЕРАНИ ТА ДРУЗІ ПРИРОДООХОРОНЦІ!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди відзначення 7 липня нашого професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи!         Прекрасна природа України та Донеччини під Вашою надійною опікою. Прадавні ліси і сиві степи, сухі піски та топкі болота, шовкові луки і блакитні плеса – всі ці природні багатства Ви охороняєте у природних та біосферних заповідниках, національних природних і регіональних ландшафтних парках, заповідних урочищах, заказниках та пам’ятках природи. Одними з перших природно-заповідних об’єктів, створених в сучасній Україні, були об’єкти на території Донецької області. Щороку виклики зростають, але зростає і когорта відданих заповідній справі ентузіастів. На сьогодні, за вашої підтримки, на території Донецької області вже створено 147 об’єктів природно-заповідного фонду, що складає 3,66 % від площі області, в яких забезпечується охорона природних комплексів та об’єктів, проводиться рекреаційна діяльність та еколого-виховна робота серед місцевого населення, виховуючи у громадян почуття любові та дбайливе ставлення до рідної природи. Слід зазначити, що протягом 2017 – 2018 років більша частина всіх нових об’єктів ПЗФ в Україні була створена саме на підконтрольній території Донецької області.

Щиро зичимо Вам успіхів у важливій професійній природоохоронній справі, добробуту, злагоди і щастя Вашим сім’ям, міцного здоров’я та мудрості!

З повагою, найтеплішими побажаннями та надією на подальшу плідну співпрацю, колектив департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.