ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-02-01

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ОЛЕКСАНДР ЛИХАЧ ПРОВІВ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ СДБУВР

IMG_3078У Слов’янську відбулась робоча зустріч заступника директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Олександра Лихача з керівництвом Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.

У ході зустрічі були обговорення питання підготовки до виконання водоохоронних заходів у поточному році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища,  прийому звітності про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна) по Донецькій області, а також реалізації заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2017 році.

У минулому році за рахунок коштів обласного фонду  охорони навколишнього природного середовища було розроблено проектно-кошторисну документацію для встановлення двох автоматизованих постів контролю на річці Сіверський Донець, облаштування яких планується вже у цьому році  за рахунок коштів з того ж джерела.

Особливу увагу було приділено необхідності оперативного обміну інформацією для прийняття своєчасних управлінських рішень, зокрема в ситуаціях навколо ПАТ «Авдіївський коксохімічний завод», ПрАТ «Бахмутський аграрний союз», ТОВ «НВО «Інкор і Ко» тощо.