ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-11-07

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ВЗЯВ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ «ВОДА І ДОВКІЛЛЯ» В РАМКАХ ФОРУМУ «AQUA UKRAINE-2018»

6 листопада 2018 року у рамках проведення XVІ Міжнародного водного форуму «AQUA UKRAINE-2018» відбулася конференція «Вода і довкілля».

Участь у конференції взяли Голова Державного агентства водних ресурсів України Ірина Овчаренко та працівники водної сфери з усіх регіонів України, представники Міністерства екології та природних ресурсів України, водогосподарники Польщі, Угорщини та Франції.

Від Донеччини участь у конференції вяли заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, голова Басейнової ради Сіверського Дінця та Нижнього Дону Олександр Лихач, начальник Сіверсько-Донецького басейнового управління  Сергій Трофанчук .

Конференція була організована у вигляді трьох панельних дискусій і слугувала платформою для комунікації всіх професіоналів водної сфери — як українських, так і іноземних представників.
Начальник Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук  виступив з доповіддю » Про стан та використання водних ресурсів України в зоні проведення операцій об’єднаних сил».

На завершення учасники подискутували про новітні технічні і технологічні розробки та підходи у водній сфері. Побажали кожному досягти вагомих результатів на спільному шляху досягнення доброго стану вод.