ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-05-31

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІКТОР РЕМСЬКИЙ ПРИВІТАВ УЧНІВ МАРІУПОЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ТЕХНІЧНОГО ЛІЦЕЮ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА.

DSC_006930 травня заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Ремський взяв участь в урочистій лінійці, присвяченій святу останнього дзвоника в Маріупольському міському технічному ліцеї.

Під час виступу, він привітав учнів, вчителів та батьків із закінченням навчального року, зі всіма звершеннями та досягненнями.

Особливі напутні слова заступник голови облдержадміністрації адресував випускникам ліцею, зазначивши, що зараз перед ними особливо відповідальний період, коли потрібно зробити вірний вибір і в подальшому бути готовими до самостійних рішень та дорослих вчинків. Він виразив впевненість, що хлопці та дівчата є справжніми патріотами України і внесуть свій достойний вклад в майбутнє нашої держави; побажав їм стати студентами обраних вищих навчальних закладів, бути щасливими та успішними в житті.

Всім учням Віктор Ремський побажав цікавих і веселих літніх канікул, щоб з новими силами вернутися за парти першого вересня, а батькам ліцеїстів висловив подяку за виховання дітей.DSC_0075

В ході урочистого заходу Віктор Васильович нагородив Почесною грамотою Донецької обласної державної адміністрації за сумлінне навчання, перемоги у Всеукраїнській предметній олімпіаді з екології та фінальному (ІІІ) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, власне дослідження екологічного напряму учеників  10 класу ліцею Юлію Удовенко та Юрія Пашу.

У подарунок нагороджені також отримали науково-інформаційний довідник «ЛІСИ ДОНЕЧЧИНИ», який було видано у минулому році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на замовлення департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

DSC_0055 DSC_0107 DSC_0233 DSC_0239