ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-03-23

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

Зі вступом в дію постанови КМУ від 18.02.2016 року «Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми» підприємство має можливість подати декларацію не лише через центр надання адміністративних послуг, але і через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами.

Подання декларації про відходи через електронну систему значно зменшує кількість часу, яку представники підприємств затрачували на цю процедуру раніше, позбавляє необхідності відвідувати центр надання адміністративних послуг, дозволяє подати декларацію у будь-якому місці та у зручний час. Є одним з перших кроків на шляху до електронного урядування, яке вже протягом декількох наступних років буде запроваджено для більшості дозвільних процедур та адміністративних послуг.

До 01.04.2016 електронна система здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами працює у тестовому режимі. Ознайомитися з ресурсом можна за посиланням http://testv.e.gov.ua/site/index .

Пропонуємо підприємствам області протестувати даний сервіс. Усі питання та зауваження, які виникнуть у процесі роботи з тестовим ресурсом просимо надсилати на електронну адресу marbota82@gmail.com на ім’я Тинор Марини Євгенівни до 01.04.2016 року. Питання будуть передані до технічної служби підтримки та не залишаться без відповіді.

Розпочати роботу необхідно з визначення Пзув (показник загального утворення відходів), який є критерієм подачі декларації про відходи. Для цього необхідно скористатися калькулятором, який знаходиться внизу головної сторінки сервісу за посиланням http://testv.e.gov.ua/site/index .

12

Якщо розмір Пзув виявився від 50 до 1000, необхідно продовжити роботу натиснувши на «Подати декларацію про відходи».

Детальна інструкція про те як працювати з сервісом знаходяться за посиланням http://testv.e.gov.ua/site/instruction.

Ще раз нагадуємо про можливість задати питання та надати свої зауваження про роботу системи на електронну адресу marbota82@gmail.com на ім’я Тинор Марини Євгенівни.