ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-02-26

У КРАМАТОРСЬКУ ВІДБУЛАСЬ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «БІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВИНАХІДНИЦТВО»

23 лютого 2019 року в м. Краматорськ фахівець департаменту Андрій Зуяков взяв участь у суддівській колегії ІV обласної науково-практичної конференції учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво», яка організована Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром.

Для учасників конференції працювали цікаві локації:

  1. Локація «Хімічний експерементаріум», де був продемонстрований хімічний експеримент «Використання технології майндмеппінгу на уроках природничого циклу (побудова ментальних карт)».
  2. Локація «Клуб органічного землеробства», на якій представники Клубу органічного землеробства та здорового способу життя «Росток» продемонстрували новинки у природних технологіях;
  3. 3.Локація «Робототехніка», на якій учасники могли ознайомитися зі специфікою проведення занять з робототехніки;
  4. Локація «Світ під мікроскопом» — знайомство з мікроскопами SIGENTA з цифровими камерами;
  5. Локація «Колекція комах»- ентомологічна колекція екзотичних та місцевих комах.
  6. Локація «Найновіші світові досягнення у науці», де учасникам презентувалися світові наукові досягнення останніх років.
  7. Юннати захищали свої роботи в 5-ти секціях: «Юний дослідник» (для дітей віком 9-12 років), «Юні зоологи і тваринники», «Юні ботаніки та рослинники», «Винахідницькі та раціоналізаторські проекти еколого-натуралістичного напряму» (дві групи).

Переможці та призери обласної науково-практичної конференції учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво» отримали грамоти Донецького обласного еколого-натуралістичного центру та пам’ятні подарунки від департаменту та гостей заходу.

В ході конференції юними науковцями було продемонстровано велику кількість наукових проектів, нестандартних рішень екологічних проблем, методів екологічного моніторингу та технічних новацій. Сподіваємося, що з таким науковим потенціалом ми можемо розраховувати на величезну підтримку у вирішенні важких екологічних проблем та широке розповсюдження серед населення екологічних знань.