ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-03-29

БЕРЕЗНЕВІ ЗАХОДИ З ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ НА ТЕРИТОРІЇ М. КРАМАТОРСЬК

Протягом березня 2019 року на території м. Краматорськ відбулись заходи екологічної спрямованості.

21.03.19 р. у селищній бібліотеці ім. Свєтлова відбулося чергове засідання гуртка юних краєзнавців та екологів «Всесвіт», членами якого вже 3 рік поспіль є учні 4-Б класу ЗОШ № 30, присвячене Всесвітньому дню води. Одночасно цей захід став частиною дослідницького проекту з природознавства щодо використання й охорони водних багатств України. Учні читали вірші про водойми України, відгадували загадки, подивилися мультфільм про головні екологічні проблеми України та світу.

Також до Всесвітнього дня води у всіх школах міста були проведені різні заходи: перегляд відеороликів у мережі YouTube про воду, інформаційні хвилинки «Лабораторія чудес»  на уроках біології, єдині виховні години, дослідницький проект «Збережемо кожну краплину» для учнів 3-4 класів (ЗОШ № 15), виступи групи юних екологів з театралізованою сценкою «Пригоди краплини» у початковій школі, гра-вікторина «Без води нема життя», міні-вікторини «Цікаві висловлювання про воду» тощо.

Учні 3-Б класу ЗОШ № 30 під керівництвом класного керівника продовжували знайомитись із захоплюючим навколишнім середовищем та дізналися про велику користь грибів у природі, а також про небезпеку, які можуть нести деякі різновиди цього царства.

З 12 березня 2019 року відповідно до наказу управління освіти оголошений міський конкурс «Збережемо наші первоцвіти -2019» в межах обласної природоохоронної акції «Проліска».