ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-08-16

БЕЗПЕЧНІ МАНДРІВКИ ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ З ДОТРИМАННЯМ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

Цей рік видався важким та непередбачуваним – світ заполонила нова підступна вірусна інфекція COVID-19.
З 12 березня в Україні запроваджено карантинні заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, які, в певній мірі, тривають і понині. Саме це стало перешкодою для реалізації заходу «Екологічними стежками рідної України» в 2020 році.
В серпні територія Донецької області була віднесена до «зеленої» зон карантину, що дало можливість хоча і з обмеженнями, але все ж таки розпочати виконання заходу «Екологічними стежками рідної України» – 2020.
Усі екскурсії проводяться із безумовним дотриманням карантинних заходів:
— перед прийомом дітей та супроводжуючих на маршрут, а також два рази на день під час перебування, вимірюють температуру. Учасники подорожей з підвищеною температурою не допускаються на екскурсію;
— проводяться постійні інструктажі щодо особистої техніки безпеки та дотримання затверджених правил захисту від COVID-19;
— всі учасники подорожі обов’язково забезпечуються індивідуальними засобами захисту (медичні маски) та антисептиками;
— контроль за дотриманням соціальної дистанції.

 

Під час наших подорожей ми дотримуємось всіх карантинних заходів

Цей рік видався важким та непередбачуваним – світ заполонила нова підступна вірусна інфекція COVID-19. З 12 березня в Україні запроваджено карантинні заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, які, в певній мірі, тривають і понині. Саме це стало перешкодою для реалізації Програми в 2020 році.В серпні територія Донецької області була віднесена до «зеленої» зон карантину, що дало можливість хоча і з обмеженнями, але все ж таки розпочати виконання Програми «Екологічними стежками рідної України» – 2020.Усі екскурсії проводяться із безумовним дотриманням карантинних заходів:- перед прийомом дітей та супроводжуючих на маршрут, а також два рази на день під час перебування, вимірюють температуру. Учасники подорожей з підвищеною температурою не допускаються на екскурсію;- проводяться постійні інструктажі щодо особистої техніки безпеки та дотримання затверджених правил захисту від COVID-19;- всі учасники подорожі обов’язково забезпечуються індивідуальними засобами захисту (медичні маски) та антисептиками;- контроль за дотриманням соціальної дистанції.

Опубліковано Програма «Екологічними стежками рідної України» Субота, 15 серпня 2020 р.