ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-08-22

СКІЛЬКИ РАЗІВ МОЖНА ПЕРЕРОБЛЯТИ МАТЕРІАЛИ, ЯКІ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО

Переробка є частиною кругового процесу, в якому відходи перетворюються назад в сировину для виробництва нових виробів. Так генерація відходів і здобич природних ресурсів зменшується.

переработка бумаги стекла пластика металла: Раздельный сбор мусора, сортировка, переработка
Але скільки разів можна насправді утилизацировать папір, скло, пластик або метал? Давайте подивимося скільки разів ви можете використати матеріали, найчастіше використовувані в нашому повсякденному житті.

Скло.

Скло 100% підлягає вторинній переробці на невизначений термін і не втрачає своїх властивостей. Єдиним обмеженням є колір. Скляна місткість зеленого кольору, ніколи не може бути використана для отримання прозорої місткості. У багатьох європейських країнах скляні місткості сортують за кольором у нас усі складають в один контейнер. Це може стати проблемою для повторного використання. Для виробників склотари колір є дуже важливим моментом, і сортування за кольором може грати ключову роль в підвищенні ефективності усієї системи переробки скла.

Папір

переработка бумаги: Раздельный сбор мусора, сортировка, переработка
Папір не може перероблятися вічно. Целюлозні волокна зношуються кожного разу у процесі виробництва нового паперу. Целюлозне волокно може бути повторно використане приблизно 6 разів. Це означає, що важливо включати в процес повторного виробництва нові волокна, щоб відновити сировину.

Метали.

Метали можуть перероблятися невизначений час, як і скло. По суті сталь або алюміній з автомобіля або пральної машини, кожного разу може стати сировиною для нових виробів. Хороший приклад — акумулятори, які можуть бути повторно використані знову і знову, щоб робити нові батареї, не прибігаючи до видобутку.

Пластмаси.

Пластик один з найпоширеніших матеріалів, який забруднює нашу планету у великому масштабі. Він може бути повторно використаний для формування нового пластика. Це термічний процес, який погіршує якість матеріалу. Тому цей процес може повторяться тільки близько 4-5 разів.

переботка пластика: Раздельный сбор мусора, сортировка, переработка
З переробленого пластика ви можете зробити багато речей, у тому числі мостити дороги. Це може стати останнім пунктом його використання.