ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-07-05

7 ЛИПНЯ — ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОЇ СПРАВИ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА ДРУЗІ ПРИРОДООХОРОНЦІ!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди відзначення 7 липня професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи!

Прекрасна природа України та Донеччини під Вашою надійною опікою. Величні ліси і сиві степи, гострі скелі та топкі заплави, шовкові луки і блакитні плеса – всі ці природні багатства Ви охороняєте у природному заповіднику, національних природних і регіональних ландшафтних парках, заповідних урочищах, заказниках та пам’ятках природи.

Одними з перших природно-заповідних об’єктів, створених в сучасній Україні, були об’єкти на території Донецької області. Щороку виклики зростають, але зростає і когорта відданих заповідній справі ентузіастів. На сьогодні, за вашої підтримки, на території Донецької області вже створено 161 об’єкт природно-заповідного фонду, що складає 3,7 % від площі області, в яких забезпечується охорона природних комплексів та об’єктів, проводиться рекреаційна діяльність та еколого-виховна робота серед місцевого населення, виховуючи у громадян почуття любові та дбайливе ставлення до рідної природи.

Щиро зичимо Вам успіхів у важливій професійній природоохоронній справі, добробуту, злагоди і щастя Вашим сім’ям, міцного здоров’я та мудрості!

З повагою, найтеплішими побажаннями та надією на подальшу плідну співпрацю, колектив департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.