ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-02-12

ПАВЛО ЖЕБРІВСЬКИЙ ПРОІНСПЕКТУВАВ БУДІВНИЦТВО ПОЛІГОНУ ТПВ У м. КУРАХОВЕ

9 лютого голова Донецької ОДА в ході робочої поїздки проінспектував хід будівництва Регіонального полігону для твердих побутових відходів м.Курахове (ІІ черга).

Очільник області зазначив, що цей полігон розрахований більше, ніж на 22 роки і зможе обслуговувати не тільки м. Курахове, а і частину Мар’їнського району та населені пункти прифронтових територій. Це дозволить громадам навести лад і прибрати стихійні звалища. Полігон ТБО в Курахово — один з чотирьох регіональних полігонів, які планується відкрити в Донецькій області.

Будівництво другої черги було розпочате 30 жовтня 2017 року, а закінчення будівництва за проектом — грудень 2018 року, але представник підрядника припускає, що впораються швидше.

«Полігон ТБО будуємо по новітніх технологіях — з укладанням днища котловану протифільтраційним екраном з геомембрани (геосинтетичного полімерного матеріалу), облаштуванням дренажної системи для захисту від підтоплення, а також для збору і відведення фільтрату. Крім того, створюємо технічні умови для збору в майбутньому біогазу. Поряд з котлованом — сміттєсортувальна станція, яка дозволить переробляти до 30 відсотків сміття», — написав на своїй сторінці у Фейсбуку Павло Іванович.