ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2015-10-13

Щодо аварійної ситуації, яка склалась внаслідок зсуву породних відвалів шахти «Добропільська»

Комісією «З питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Добропільської міської міської ради» було обстежено стан породних відвалів шахти «Добропільська» та «ДТЕК Добропільська ЦЗФ» і встановлено, що в наслідок зсувів межа цих відвалів наблизилась до людського житла. Відстань від породного відвалу ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ» до житлової забудови складає 100м., а від породного відвалу шахти «Добропільська» — 50 м.

Також встановлено, що у разі великої кількості опадів, у на ближчій час, відбудеться збільшення зсуву що може стати причиною руйнування житла знищення присадибних ділянок.

З метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації комісія надала перелік мір, заходів та питань які необхідно вирішити шахті «Добропільська» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» та ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ.

В свою чергу, Департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації було направлено лист до Державної екологічної інспекції у Донецькій області для вжиття відповідних заходів реагування, а та проінформовано керівництво облдержадміністрації з ситуації, яка склалася.

3 2 1