ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-03-29

БІЗНЕС І ВЛАДА: ЄДИНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ

2 29 березня в конференц-залі Донецької ТПП відбулося засідання Комітету з питань розвитку агропромислового комплексу та природокористування Донецької ТПП.

У роботі засідання взяли участь близько представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, банківських установ, профільних державних організацій, асоціацій сільськогосподарських товаровиробників, керівники фермерських господарств.

Засідання відкрив генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області, технічний секретар Комітету О. Н. Бедзай.

Директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Сергій Натрус розповів присутнім про хід виконання Програми поводження з відходами в Донецькій області на 2016-2020 роки. Він зазначив, що за більшістю показників Донецька область випереджає виконання цієї Програми. За минулий рік область закупила 11 сміттєвозів та понад 2000 контейнерів, у містах збудовано більше 40 контейнерних майданчиків. Наразі активно ведуться роботи зі створення регіональних центрів поводження з відходами, сміттєсортувальних станцій. Цього року планується продовжити придбання спецтехніки та обладнання для збору сміття, а також прискорити роботи зі створення на території області сучасних полігонів та центрів поводження з відходами.

В ході засідання також були розглянуті питання:

— про проблемні питання розвитку фермерства на прикладі Лиманського району Донецької області: шляхи вирішення (доповів В. О. Шабля — голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Лиманської об’єднаної територіальної громади Донецької області);

— про нові кредитні продукти Приватбанку, спрямованих на розвиток агробізнесу (доповів А. В. Шишмило — заступник директора — Керівник бізнесу великих і VIP-корпоративних клієнтів Краматорський ф-л Приватбанку).

Учасники заходу також обговорили налагодження «зворотного зв’язку» з профільними Комітетами Верховної Ради України.