ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-11-15

ЧЕРЕЗ НЕДОБРОСОВІСНИХ ПІДРЯДНИКІВ В НОВОГРОДІВЦІ НЕЗАВЕРШЕНО РЕКОНСТРУКЦІЮ ПАРКУ

У 2016 році у Новогродівці за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища реалізується проект «Заходи з озеленення міста Новогродівка шляхом реконструкції скверу ім. Тараса Шевченка», яким, зокрема, передбачено улаштування тротуарів (ФЕМ); озеленення-корчування чагарників та посадка витких рослин; вуличне освітлення-демонтаж-монтаж металевих опор; а також реконструкція підстанції.

Представники департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації 14 жовтня проінспектовали хід виконання цього заходу і результати огляду є дуже невтішними.

Згідно укладеного договору реалізація першого етапу заходів мала завершитись 31 жовтня 2016 року. Але генпідрядником, яким є ТОВ «Дені-Донбасс», і на теперішній час невиконані роботи щодо благоустрою паркової зони, реконструкції твердого покриття та освітлення території скверу.

Ще у вересні, під час робочої поїздки до Новогродівки, директор департаменту Сергій Натрус звернув увагу генпідрядника на неналежну якість робіт, що проводяться товариством, на замалу кількість робітників, підкреслив необхідність скорегувати діяльність, щоб закінчити роботи у зазначений термін.

Департамент та громадськість Новогродівки вкрай занепокоєні ситуацією, що склалася. Сподіваємось, найближчим часом вдасться знайти оптимальне вирішення цієї проблеми.

Треба зазначити, що цього року в області реалізується ще декілька заходів з реконструкції парків, озеленення та благоустрою, і всі роботи вже завершені або тривають згідно графіку.

Так було у вересні

Так було у вересні

IMAG3097

На сьогоднішній день нічого не змінилось…

IMAG3110 IMAG3113 IMAG3116