ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-11-23

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ РАЗОМ З НПП «СВЯТІ ГОРИ»

IMG_009728 листопада 2017 року в приміщені  Святогірської ЗОШ відбулась зустріч вчителів, директора школи Валюх О.Б. та учнів 9 – 11 класів з представниками колективу НПП «Святі Гори», в т.ч. з фахівцями відділу екоосвіти та рекреації Гладунець Н.Г., Жденовською Л.Г., заступником директора Журовою П.Т. на чолі  з директором Приймачуком С.І.

З привітальним словом звернулась до присутніх директор школи Валюх О.Б., відзначивши наступний виступ Приймачука С.І. як очільника природоохоронної установи та учасника АТО.

Сергій Іванович в свою чергу привітав всіх з Днем Гідності та Свободи, що відзначається тепер в Україні 21 листопада.IMG_0082

У своїй промові Приймачук С.І. висвітлив складні завдання, які покладені на очолюваний ним колектив парку. Особливо в такий напружений час, пов’язаний з відомими всім подіями на Донбасі. Сергій Іванович на закінчення свого виступу звернувся з проханням до учасників заходу підвищувати свій рівень обізнаності в умовах сучасності щодо цінностей оточуючого кожного з нас середовища та його збереження в сьогоденні та в майбутньому.

Поряд з цим для присутніх багато цікавого щодо флори охоронних територій повідомила заступник директора Журова П.Т. і під час своєї доповіді продемонструвала фільм – презентацію про національний парк.

Виступи представників НПП «Святі Гори» пройшли в атмосфері підвищеної зацікавленості з боку підростаючого покоління та навіть супроводжувалися аплодисментами в подяку за корисну інформацію.

В кінці заходу від співробітників парку присутні отримали в подарунок нові фотографії місцевості Придінців’я зроблені з квадрокоптеру восени.