ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2015-11-02

ДЕПАРТАМЕНТОМ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ ВИКОНАВЦЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ

На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру опубліковано інформацію Департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди на земельні ділянки та підготовки лотів для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

Згідно умов конкурсу переможець забезпечує проведення земельних торгів та підготовку лотів (виготовлення документації із землеустрою, оцінки земель та розроблення паспортів водних об’єктів) або фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах за власний рахунок. Витрати на підготовку лотів та проведення земельних торгів відшкодовуються переможцем земельних торгів у відповідності до абзацу другого частини п’ятої статті 136 Земельного кодексу України.

В інформації розміщено дані щодо семи земельних ділянок водного фонду, розташовані в Артемівському та Костянтинівському районах.

http://land.gov.ua/konkursy-z-vidboru-vykonavtsiv-zemelnykh-torhiv/4346.html?view=tender