ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-07-05

ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЙ НАТРУС ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У МАР’ЇНСЬКОМУ РАЙОНІ

IMG_20170704_1002304 липня 2017 року, в приміщенні Мар’їнської райдержадміністрації відбувся виїзний прийом громадян за участю директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Сергія Натруса.

Участь у виїзному прийомі взяли: виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв, керівник військово-цивільної адміністрації міста Мар’їнка та села Побєда Олександр Тесля, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Серед різноманітних питань, з якими мешканці району звертались до Сергія Петровича, найбільше людей хвилювали питання отримання матеріальної допомоги на лікування, на придбання нового житла замість зовсім зруйнованого та щодо відновлення житла, пошкодженого під час бойових дій.IMG_20170704_095829

Також, в ході прийому підіймались дуже актуальні проблеми щодо відновлення газопостачання та відновлення каналізаційних споруд міст Мар’їнка та Красногорівка.

Не менш актуальним виявилось питання встановлення банкомату «Ощадбанку» в місті Мар’їнка, адже через проведення бойових дій, робота банкоматів «Ощадбанку» на території міста була зупинена. Сьогодні люди похилого віку та інші категорії населення для користування банкоматом вимушені їхати до м. Курахове.

В ході особистого прийому усі звернення зафіксовано, громадяни на місці отримували роз’яснення на свої питання. Більшість звернень, які будуть направлені на розгляд та реагування відповідним підрозділам органів виконавчої влади, взято на особистий контроль директором департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сергієм Натрусом.