ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2022-01-05

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!!!

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2021 року № 969-р внесено зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», яким розширено Перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади та адміністративних послуг, що надаються органами місцевого самоврядування у порядку виконання делегованих повноважень, які є обов’язковими для надання через центри надання адміністративних послуг      (далі — Перелік).

Зазначений Перелік доповнено адміністративними послугами «Затвердження паспорта місць видалення відходів» та «Затвердження реєстрових карт об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів».

На підставі зазначеного, для отримання адміністративної послуги «Затвердження паспорта місць видалення відходів» та «Затвердження реєстрових карт об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів» рекомендуємо звертатися до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Краматорської міської ради за адресою: 84313, м. Краматорськ, вул. Б.Хмельницького,8, EMAILcnap@krm.gov.ua.