ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-06-23

ДО УВАГИ ВИРОБНИКІВ ОБЛАДНАННЯ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ПОСЛУГ В СФЕРІ УТИЛІЗАЦІЇ, ОБРОБЛЕННЯ, ЗНЕШКОДЖЕННЯ ВІДХОДІВ ТА ІНШИХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

6 – 9 грудня 2018 р. – у виставковому центрі “Шахр-е афтаб” (“Сонячне місто”) на території Ісламської Республіки Іран відбудеться міжнародна виставка в сфері утилізації відходів IWEX 2018 за участю відомих міжнародних компаній-виробників обладнання, що сприяє зменшенню різного роду забрудненням навколишнього середовища.

Іран щорічно утворює 20 000 000 тонн відходів та повсякденно виробляє 0.7 кг відходів на душу населення, що більше, ніж світовий середній показник.

Хоча лише 5% відходів, що утворюються, утилізовано, і лише 2% відходів, що залишилися, видаляються на полігони з дотриманням норм, решта поховані в незмінному стані.

Все це призвело до можливого потенціалу річного прибутку країни в розмірі 500 000 000 доларів у сфері переробки відходів для підприємств по переробці та інших пов’язаних з ними підприємств.

Наукові, ділові, а також B2B зустрічі та конференції, що проводяться поряд з виставкою, безсумнівно, створюють значні можливості для обмінів, обговорень, взаємозв’язків та вдосконалення знань у прибутковій сфері «переробки» в Ірані.

Приєднавшись до цієї виставки, учасники знайдуть бізнес-можливості на невикористаному ринку переробки Ірану у категоріях збирання, переробки та гігієнічного захоронення.

У разі зацікавленості українських компаній в участі, Посольство України в Ісламській Республіці Іран готове надати необхідного сприяння. Додаткова інформація знаходиться на сайті: http://nikatis.ir.