ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-12-09

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ СЕРЕД ЛІДЕРІВ ПО ЛІКВІДАЦІЇ СТИХІЙНИХ СМІТТЄЗВАЛИЩ

За три місяці із 500 сміттєзвалищ місцева влада ліквідувала лише 17%. Про це повідомив під час години запитань до уряду у ВРУ міністр екології Остап Семерак.

“За три місяці інтерактивного сервісу ми отримали більше ніж 500 звернень від громадян про сміттєзвалища, з яких органи місцевого самоврядування ліквідували лише 17%”, — сказав О.Семерак.

Всі звернення, які ми отримали за три місяці роботи інтерактивного сервісу, були направлені до органів місцевого самоврядування для подальшого реагування. На місцях нам обіцяють, що сміттєзвалища будуть повністю ліквідовані, що ними постійно займаються, але насправді ми бачимо повний саботаж цієї роботи”, — зазначив міністр.

За його даними, найактивніше в напрямку ліквідації сміттєзвалищ працюють Миколаївська, Донецька, Київська, Харківська, Вінницька і Дніпропетровська області.

При цьому він додав, що наразі розроблений мобільний додаток з інтерактивної картою сміттєзвалищ, через який громадяни можуть повідомляти про появу нових сміттєзвалищ і підтверджувати або не підтверджувати ліквідацію старих.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1625978-mistseva-vlada-za-tri-misyatsi-likviduvala-lishe-17-smittyezvalisch-o-semerak