ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-07-03

«ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ Є ОДНОЮ З ПРІОРИТЕТНИХ ДЛЯ ВСІЄЇ УКРАЇНИ» – ОСТАП СЕМЕРАК

Міністр екології та природніх ресурсів Остап Семерак відвідав Бахмут та взяв участь у відкритті скверу Металургів. До урочистостей також долучились голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, Бахмутський міський голова Олексій Рева та голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов.

Остап Семерак заявив, що екологічні проблеми Донеччини першими розглядаються на засіданнях уряду, вирішенню проблем цього регіону приділяється найбільша увага.

«Не зважаючи на всі заяви, уряд в першу чергу розглядає проблеми Донеччини. Ми знаємо, що у питаннях екології на Донеччині є значні проблеми, проте разом з міжнародними партнерами ми намагаємось їх вирішити», – заявив Остап Семерак.

Очільник Донецької області Павло Жебрівський підкреслив, що Донеччина першою створила комплексну систему моніторингу стану екології та планує її розвивати у подальшому. Також він зазначив, що Донеччина потребує суттєвої підтримки уряду для моніторингу стану екології на тимчасово окупованих територіях, адже зміни в екології окупованих територій можуть негативно вплинути на території, підконтрольні Україні. Також Павло Жебрівський зазначив, що обласна влада приділяє максимум зусиль для покращення та моніторингу економічного середовища на Донеччині.

http://dn.gov.ua/donetska-oblast-ye-odnoyu-z-priorytetnyh-dlya-vsiyeyi-ukrayiny-ostap-semerak/

1499060344_img_6557-555x370 1 3