ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-06-08

«Доторкнися до природи серцем …»

Так називається виставка маріупольського художника Сергія Кирилова, яка працює в художньому музеї ім. А. І. Куїнджі. В експозиційних залах представлено більше 30-ти полотен майстра.

Сергій Кирилов народився в 1968 році в Маріуполі. У 1981-1982 рр. навчався в Маріупольській художній школі. Пізніше закінчив Ленінградський політехнікум, художнє відділення (1991 р.). У ці ж роки почалася активна виставкова діяльність молодого художника. Він учасник 24 Всеукраїнських, 5 міжнародних, 15 групових виставок. У 2000 році Кирилов став членом Маріупольської організації Національної Спілки художників України.

Улюблені жанри Сергія Кирилова — пейзаж і натюрморт. У них майстер найбільш переконливий. Йому вдається дуже тонко передати в своїх картинах не тільки стан природи, а й свій настрій, і своє ставлення до зображуваного. У полотнах художника відчувається вдумливий підхід до відбору форм і кольору. Деякі з них балансують на межі з лірико-емоційної абстракцією. Картини майстра відрізняє найтонша, многонюансова тональність живопису, цікаві світло-тіньові переходи, особлива глибина простору, яка досягається за рахунок різного ступеня рельєфності.

Пейзажі Кирилова будять асоціативне мислення глядача, мають художньої достовірністю. У них прихована особлива філософія і глибина.

Картини художника зберігаються в багатьох музеях і приватних колекціях України, Італії, Австрії та Росії.

Виставка чекає відвідувачів до 18 червня.

фото 78