ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-07-05

ЕКОЛОГІЧНА ОСВІТА У БАХМУТІ: ВИХОВАНЦІ КІМНАТ ШКОЛЯРІВ – УЧАСНИКИ ЕКОЛОГІЧНОГО ПРОБІГУ

Духмяні трави. Дзвінке щебетання пташок. Квітучі галявини. Одним словом, літні яскраві деньки радують школярів, які вже відпочивають на канікулах. Всі непосиди кімнат школярів, які люблять спілкуватися з природою та проводити свій час активно і весело серед однолітків, приєдналися до екологічного пробігу. Організаторами заходу були старший педагог-організатор кімнат школярів Давидова Олена та лідер громадської спортивної організації «Новий вимір» Смоголь Віталій.

Пробіг відбувався чудового сонячного дня біля Північного ставка по мальовничим стежкам та галявинам, супроводжувався веселими естафетами та різноманітними фізичними груповими вправами, у яких діти проявили свою вправність та спортивну підготовку. Хто виявився не дуже спортивним, теж не нудьгував – цікаві заняття були для всіх. Бажаючі могли пограти у фрізбі, м’яч та просто відпочивали на ковдрі, спостерігаючи за різнобарвними метеликами та збираючи польові квіти для плетіння віночків. Та все ж більша кількість дітей проявили себе справжніми спортсменами. Вони брали участь в естафетах та всіляких змаганнях з присідань, з віджимань та набивання м’яча, стрибків на скакалці. Пограли, пострибали – прийшов час і відпочити. А тут вже й окріп готовий у казані для трав’яного запашного чаю з солодощами.

Поки всі підкріплялися, судді підписували грамоти для відзнаки найактивніших учасників екологічного пробігу та переможців у номінаціях: «Стрибунець», «Кращій воротар», «Віджимання», «Присідання». Після нагородження радісні та трохи втомлені діти почали збиратися додому. Але на цьому захід не закінчився, по дорозі всі небайдужі збирали сміття з галявинок та стежинок, адже вони розуміють, як важливо залишати природу чистою: природа – це домівка для пташок і тварин, які повинні жити у чистому середовищі.

Отак з користю та гарним настроєм закінчився екологічний пробіг стежками.

vwl_11 vwl_14