ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-05-29

ЕКОЛОГІЧНІ ЗАХОДИ НА ТЕРИТОРІЇ ДОБРОПІЛЬСКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

На території Добропільскої міської ради протягом травня проводились заходи екологічного напрямку. Так, в НВК №7 стартувала екологічна гра Eco Battle. Учні початкових та 5-6 класів із задоволенням  продовжують участь у Всеукраїнській акції «Батарейки, здавайтесь!».

Колектив ДТЭК Добропільска ЦЗФ почав щорічне озеленення породного відвалу. Цього року в планах підприємства за весняний період висадити 3 тис. саджанців дерев клена і ясеня. На даний момент за один місяць плідної праці працівників ЦЗФ на відвалі вже з’явилося 1,5 тис. нових рослин. Окрім саджанців дерев на схилах терикону висаджується трав’яна суміш, яка прискорює грунтоутворюючі процеси. Завдяки озелененню багаторазово зменшиться запиленість, зміцняться схили відвала.

Жителі смт. Новодонецьке, міста Добропілля,  сіл Іверське і Степанівка Олександрівського району спільними зусиллями створили зелену алею з 160 туй уздовж дороги загального користування у рамках акції «Село і місто — разом!» Алея на довгі роки стане символом єдності сіл Олександрівського району і селища Новодонецьке .