ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-07-04

ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОЇ УКРАЇНИ: «ДОНЕЧЧИНО МОЯ, ЖИТТЯ МОГО ЛЮБОВ!»

2,3 та 4 липня 2021 року в рамках освітньо-виховного заходу «Екологічними стежками рідної України», який реалізовується за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, відбулась захоплююча мандрівка «Заповідна Донеччина: регіональний ландшафтний парк «Краматорський».
Діти Донеччини  подорожують рідними степами, вдихають різнотрав’я степів та луків. У кожному місті є свої найпопулярніші фотогенічні місця – на Донеччині так само, і це дещо більше ніж шахти і заводи. Квітучі поля та вкритий снігом безмежний степ, ковилове море, рукотворні гори-терикони та природні крейдяні скелі – саме така Донеччина. Величні Білокузьминівські скелі, які є частиною регіонального ландшафтного парку «Краматорський». Це оголення крейди, яке виглядає, як скеля серед степу. Деякі скельні виступи за формою нагадують пальці або вітри.
Степ, який у всіх асоціюється із Донеччиною, так близько до нас, але чомусь нам так важко його помітити.
Сьогодні нас радо зустрічає Регіональний ландшафтний парк «Краматорський». Його простори безмежні. Коли спостерігаєш цей безмежний простір просто серед поля, великі залізні ворота, які радо відчиняються і зустрічають гостей то це затамовує подих, на душі одразу стає радісно. Для учасників подорожі було проведено екскурсію парком, представлено велику кількість видів мешканців парку. Далі всі відправились на перегляд фільму. Діти з захопленням слухали розповіді екскурсоводів. Після обіду всіх учасників подорожі чекав цікавий та захопливий квест територією парку, де всі з задоволенням приймали участь. Цей квест непростий, а зорієнтований на уважність дітей, те як вони слухали екскурсію. Він розроблений спеціально для дітей працівниками парку. Дні сповнені пригод і оптимізму підходять до свого логічного завершення. До побачення юні поціновувачі природи. До нових зустрічей.