ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-11-16

ЕКОНАБОРИ ДЛЯ ДИТЯЧИХ САДКІВ: ЯСКРАВО ТА ЗАХОПЛИВО ДОШКІЛЬНЯТАМ ПРО ДОВКІЛЛЯ

Міцний фундамент любові до навколишнього середовища, основи  екологічної відповідальності варто закладати ще у ранньому дитинстві. Цього року у рамках реалізації Програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього середовища департаментом екології та природних ресурсів розроблено та виготовлено екологічні набори для маленьких донеччан – вихованців дитячих садків області.

Еконабори розраховані на вікову категорію 5-7 років і покликані сприяти формуванню у дітей дошкільного віку екологічної культури, екологічних знань, навичок, виховання любові до природи рідного краю.

До складу входять 5 книжечок та 2 гри. Книги «Тварини Донеччини», «Рослини Донеччини», «Подорож Краплинки», «Я допоможу», «Вправні рученята» розроблені з урахуванням вікових особливостей малят, поєднують доступність, простоту викладення та яскраві малюнки, привчають дітей вже з раннього віку цінувати природу, бути творцями та хранителями, вносити посильний внесок у її збереження: підгодовування птахів взимку, догляд за рослинами та тваринами, сортування та компостування сміття тощо.

Розвиваючі ігри «Від малого до великого» (36 карток) та «Склади пари» (120 карток) не тільки дадуть малятам уявлення про рослинний і тваринний світ, а й допоможуть вигадати безліч варіантів гри з однолітками чи з дорослими, які будуть сприяти розвитку уваги, пам’яті, творчих здібностей дитини.

Треба зазначити, що усі складові набору: коробка, книжки, гральні картки, виготовлені з використанням фарб на екологічній основі з пониженим рівнем запаху для безпеки малечі.

Еконабори для дитячого садка безкоштовно розповсюджено серед дошкільних навчальних закладів Донецької області.