ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-09-28

ЕКОПОДАРУНКИ ВІД ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ПРИРОДОЗНАВЦІВ

IMG_402528 вересня фахівці департаменту екології та природних ресурсів Георгій Мосін та Андрій Зуяков відвідали загальноосвітню школу № 19 у Краматорську, де провели інтерактивні заняття з учнями перших та п’ятих класів. Дітлахам розповіли про природні скарби Донеччини, значення екологічного способу життя та можливості для поліпшення екологічного стану регіону, одночасно, проведено невелику вікторину щодо можливості самих дітей та вчителів прийняти участь у екологічних заходах.IMG_4034

Малятам були вручені книги для формування екологічної свідомості «Про що розповіла папороть» та «Маленькими ніжками — заповідними доріжками». Одночасно з педагогічним колективом було обговорено проект створення громадського екологічного саду на шкільній території.

IMG_4049Спеціалісти департаменту щиро дякують турботливим педагогам та екологічно вихованим дітлахам за високий рівень участі саме їх школи в екологічних заходах міста, за активне сортування відходів, участь в озелененні території, та організацію громадських прибирань району. Сподіваємося на подальшу плідну та суспільно-корисну співпрацю!

IMG_4110