ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-06-04

ФАХІВЦІ ДЕПАРАТМЕНТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОЗЕЛЕНЕННІ СКВЕРУ «СПІВДРУЖНОСТІ», ПРИСВЯЧЕНОМУ ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА

Всесвітній день охорони довкілля був заснований Генеральною асамблеєю ООН 15 грудня 1972 року. Також була заснована нова організація в системі ООН — Програма ООН по навколишньому середовищу, під егідою якої і відзначається всім світовим співтовариством щорічно Всесвітній день охорони довкілля. Зазначене свято є одним з основних способів привернути увагу всіх країн до проблем довкілля, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії. Цьогорічна тематика заходу — «Відновлення екосистем».

Озеленення скверу «Співдружності» у м. Краматорськ проводилося за ініціативи ПРООН за підтримки колективу Донецької облдержадміністрації та Донецького обласного управління лісового та миливського господарста. Сподіваємося, що дощова прохолодна погода домоможе саджанцям, які висаджувалися з комом землі, прижитися навіть у літній період.

Висадка дерев – це реальний крок у відтворенні та розширенні мережі зелених легень Донеччини, яка є одним з найбрудніших та урбанізованих регіонів України, до того ж з незагоєними військовими ранами. Створення нових зелених зон у межах наших великих міст дозволить підвищити екологічну стабільність, створить міцний каркас захисних насаджень, сприятиме пом’якшенню наслідків змін клімату та збереженню крихкого біорізноманіття Донеччини.

Пам’ятайте–головне не просто посадити дерево, а виростити його!