ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-05-25

ФАХІВЦІ ДЕПАРТАМЕНТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ З ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ДИРЕКТИВ ЄС

 

IMG_6976 (1)24-25 травня у м. Слов’янську Донецької області у рамках впровадження проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» відбувся семінар з імплементації Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС.

У семінарі взяли участь експерт з правових питань Сергій Вихрист, експерт з водної політики Олексій Ярошевич, ключовий експерт Елеонора Барткова, експерт з Водної Рамкової Директиви Оксана Коноваленко, експерт з Паводкової директиви Констанцін Цітоу та представник Державного агентства водних ресурсів України Михайло Хорєв.247463033 (1)

Серед запрошених були представники департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, обласних управлінь водних ресурсів, регіональних центрів з гідрометеорології та інші.

Предметом обговорення стали положення Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС, прогрес в реалізаціях урядових Планів імплементації та законопроект змін до Водного кодексу України.

В ході семінару було проведено тренувальні сесії щодо визначення меж районів річкових басейнів, ідентифікації (виділення) та типології поверхневих водних тіл, визначення істотно змінених та штучних водних тіл, попередньої оцінки ризику паводків.