ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-09-27

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко оглянув реконструкцію Саду Бернацького в Краматорську

Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко сьогодні, 25 вересня, ознайомився з ходом робіт з реконструкції одного з головних парків Краматорська — Саду Бернацького.

Нова черга будівництва передбачає улаштування доріжок, систем автоматизованого поливу, освітлення, зон відпочинку, парку атракціонів та сухого басейну. За словами представників підрядної організації, наразі підготовчі роботи виконані на 75%.

Очільник області наголосив, що Сад Бернацького — важливий об’єкт для Краматорська, адже тут створені належні умови для відпочинку та занять спортом. Тут вже є необхідна інфраструктура, а надалі парк стане ще комфортнішим для мешканців та гостей міста.

Павло Кириленко разом з міським головою Краматорська Олександром Гончаренком та народним депутатом Максимом Єфімовим обговорили перспективи розвитку Саду Бернацького. Зокрема йшлося про розвиток бізнесу на території парку, можливість проведення масових заходів, а також про перспективи створення на найближчих локаціях кампусу для студентів Донецького національного медичного університету.

https://dn.gov.ua/news/u-kramatorsku-na-budivnictvi-12-poverhovogo-budinku-dlya-vpo-zavershuyutsya-roboti-z-cegelnoyi-kladki-pershogo-poverhu