ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-09-23

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко вручив головам громад ключі від нової техніки

Техніку для збору, транспортування побутових та інших відходів, а також малий лісовий патрульний комплекс вручив керівникам низки громад та представникам Національного природного парку «Меотида» голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко сьогодні, 23 вересня.

У заході також взяв директор департаменту природно-заповідного фонду та земельних ресурсів Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Едуард Арустамян.

Техніку отримали Бахмутська, Білозерська, Слов’янська та Мангушська громади, а також Волноваська райдержадміністрація.

«Сьогодні ми робимо ще один крок у напрямку до поліпшення екологічної ситуації в області. Я радий, що маю змогу від Донецької ОДА передати 7 сучасних сміттєвозів та 1 екскаватор-навантажувач громадам на півночі, у центрі та на півдні області. Вони дадуть змогу безпечно та ефективно вивозити сміття. Малий лісопатрульний комплекс ми передаємо Національному природному парку «Меотида». Можливість швидко гасити локальні пожежі є просто необхідною для збереження біорізноманіття заповідника і регіону в цілому», — підкреслив очільник області Павло Кириленко.

Крім цього він зазначив, що робота в галузі екологічної безпеки потребує чималих зусиль, але з новою технікою результати даватимуться легше.

https://dn.gov.ua/news/golova-doneckoyi-oda-pavlo-kirilenko-vruchiv-golovam-gromad-klyuchi-vid-novoyi-tehniki