ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-09-19

ГОЛОВНА МЕТА: НАВЧИТИ ПОМІЧАТИ КРАСУ ДОВКІЛЛЯ

Навчити помічати красу довкілля, гармонійно співіснувати з природою та раціонально використовувати її багатства — ось пріоритетні завдання екологічного виховання дошкільників.

Чітко усвідомивши в дошкільному дитинстві відповідальність за природу як живий організм, у майбутньому дитина відчуватиме невід’ємну потребу діяти заради збереження та відновлення її багатств.

IMG_8267У Донецькій області з’явилися книги на екологічну тематику. Їх видавництвом займався департамент екології та природних ресурсів за підтримки з боку гол0ви Донецької ОДА.

Для самих маленьких в дошкільному навчальному закладі  № 36 «Пролісок» Добропільського відділу освіти головним спеціалістом відділу регуляторної політики департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Балаклеєць А.І. було презентовано та  передано у дарунок книжки «Маленькими ніжкамі — заповіднімі доріжкамі».

При ознайомлені з книжкою дітлахам дуже сподобались розмальовки, творчі завдання, ігрове поле. Такими інтерактивними методами дітей навчать, як правильно сортувати сміття, які природні парки є на території області, яка рослинність характерна для нашого краю.

Діти повинні любити природу, тож, з огляду на наочно-дійове сприйняття дійсності і конкретність мислення, слід, даючи дітям необхідні знання, супроводжувати їх наочністю та спрямовувати у дієве русло, давати змогу використовувати їх у різних видах діяльності.

IMG_8266 IMG_8264