ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-01-03

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ З ЕКОЛОГІЧНОГО ВИХОВАННЯ В ГРУДНІ 2016 РОКУ У М. МАРІУПОЛЬ

Впродовж грудня місяця в місті Маріуполь були проведені екологічні заходи, в яких приймали участь учні шкіл та вихованці позашкільних закладів Лівобережного районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Будинку Творчості Дітей та Юнацтва Приморського району, Будинку дитячої творчості Кальміуського району, Міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

З метою формування пропаганди дбайливого ставлення до природи, в період  з 10.12.2016 по 17.12.2016 у міському палаці естетичного виховання проводиться міський етап Всеукраїнського природоохоронного конкурсу «Замість ялинки зимовий букет — 2016». Всього на конкурсі представлено понад 400 робіт учнів та вихованців навчально-виховних закладів міста.

8 грудня в санаторії ім. Н. Крупської Будинком Творчості Дітей та Юнацтва Приморського району була проведена екоподорож-гра «Птахи та тварини – наші друзі» (для учнів 4-6 класів).

13 грудня у ЗОШ №61  пройшло заняття – практикум «Нагодуємо птахів взимку».

Виставка – календар «Пори року» — у школах Кальміуського району.

Для учнів Лівобережного району було проведено – Екологічний брейн-ринг «Природа, яка ж ти загадкова!»

В Лівобережному районному Будинку дитячої та юнацької творчості відбудеться квест – гра «Ялинка чекає гостей».

Систематично помісячно здійснюється догляд за висадженими рослинами, деревами згідно зеленої карти насаджень клубів міського Центру позашкільної роботи за місцем мешкання.