ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-07-10

ІВАНО_ФРАНКІВЩИНА ЗУСТРІЧАЄ ЮНИХ ПРИРОДООХОРОНЦІВ ДОНЕЧЧИНИ

На Івано-Франківщину екскурсійним маршрутом «Літні спостереження: карпатські дива» (07–11.07) завітали учасники заходу «Екологічними стежками рідної України», який проводиться за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Це малята  з сіл Маяки і Сидорове Слов’янського району, смт Олександрівка і сіл Очеретине, Зелений Брід, Петрівка Друга, Микільське Олександрівського району та міста Бахмут.
Їх чекає насичена екскурсійно-пізнавальна програма: Національний природний парк «Гуцульщина»; місця зростання червонокнижних рослин; національний природний парк «Карпатський»; подорож «Стежка Довбуша»; Івано-Франківський обласний краєзнавчий музей; Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини; тренінги з природоохоронної тематики; спостереження в природі.

Екскурсійний маршрут «Літні спостереження: карпатські дива» розпочався з знайомства з одним із найцікавіших, найтаємничіших і найпрекрасніших обласних центрів України – Івано-Франківськом!
Це дивовижне місто – має здатність заворожити миттєво. Всіх приваблює його європейськість, компактність та вишуканість. Столиця Прикарпаття схожа на райську місцину, де не буває шаленого поспіху, шуму трамваїв, метро і нездоланних відстаней між атракціями міста. Така собі маленька Європа в межах України.

Під час оглядової екскурсії школярі з Донеччини побували в історичній частині Івано-Франківська, на Вічевому Майдані та вулиці Сапіжинській (Незалежності), побачили собор Святого Воскресіння, пам’ятники пластунам, Івану Франку та багато іншого.