ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-05-02

КВІТНЕВІ ЕКОЛОГІЧНІ ЗАХОДИ НА ТЕРИТОРІЇ  ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ

Еколого-просвітницька діяльність є одним з основних напрямів діяльності бібліотечних закладів Покровського району. Працівники Покровської районної централізованої бібліотечної системи намагаються донести до відвідувачів тезис про те, що людина й природа складають неподільний живий організм.

Так, 1 квітня 2019 року  в Срібненській сільській бібліотеці-філії пройшла екологічна подорож «Національні птахи-символи». 2 квітня 2019 року в Малинівській сільській бібліотеці відбулася книжкова мандрівка «Цей дивовижний пташиний світ». 17 квітня 2019 року в Миролюбівській сільській бібліотеці-філії проведено урок екологічних знань «Людина і природа: правила ігри».19 квітня 2019 року в Першотравневій бібліотеці-філії відбувся екодіалог «Екологічний портрет рідного краю»; в Іванівській сільській бібліотеці-філії пройшов екологічний урок  «Планета земля і екологія»; в Михайлівській сільській бібліотеці-філії організовано акцію «Ми за чисте довкілля».

20 квітня 2019 року  в Сергіївській сільській бібліотеці-філії відбувся огляд літератури «Земля – моя планета»; в Красноярській  сільській бібліотеці-філії організовано екологічну подорож «Знай, люби, бережи»; в Новомиколаївській сільській бібліотеці-філії пройшла подорож екологічними стежками «Шануємо природу усюди і завжди»; в Срібненській сільській бібліотеці-філії організовано еколекторій «Послухай музику землі, пізнай навколишню природу».