ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-02-29

«МАЙБУТНЄ ПРИРОДИ — У НАШИХ РУКАХ!»

Під таким девізом 29 лютого відбулась зустріч фахівця відділу регуляторної політики та екологічної експертизи Департаменту екології та природних ресурсів з учнями ліцею міста Лиман (директор Глуханюк О.В.).

IMG_20160226_091229Напередодні Міжнародного Дня дикої природи, який буде святкуватися 3 березня, діти дізнались про походження цього свята, про особливу цінність дикої природи та її значення (екологічне, генетичне, соціальне, економічне, наукове, культурне та рекреаційне) для забезпечення сталого розвитку та добробуту людини.

Крім того, учні ознайомились з тваринами та рослинами Донецької області, занесеними до Червоної книги України, зосередили увагу на необхідності дбайливого ставлення до природи рідного краю.

Ініціатором зустрічі виступила вчитель з екології цього навчального закладу Наталя Іванівна Степанова. Департамент радо відгукнувся на ентузіазм небайдужого педагога, адже ми переслідуємо загальну мету: виховання у молоді екологічної культури, формування умінь та навичок в природі, відродження традицій українського народу щодо шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища.