ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-11-26

СЕМІНАР «ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ РОЗДІЛЬНОГО ЗБИРАННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ»

Запрошуємо представників органів державної влади, місцевого самоврядування, освітніх установ, а також громадських організацій, комунальних підприємств, бізнес-структур, що працюють у сфері поводження з відходами, взяти участь у семінарі «Організація системи роздільного збирання побутових відходів», що буде проходити в рамках Міжрегіонального екологічного форуму «Поводження з відходами. Виклики та рішення» (далі – Форум), який відбудеться 01-02 грудня 2021 року у м. Краматорськ.

Форум організовано Донецькою облдержадміністрацією спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. У заході передбачається участь надзвичайного та уповноваженого посла Латвійської Республіки в Україні Ілгварса КЛЯВИ.

Метою форуму є ознайомлення з кращими практиками у сфері поводження з відходами, обмін досвідом з імплементації сучасних підходів щодо подолання критичної ситуації у сфері переробки відходів, сприяння налагодженню діалогу та співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки та бізнесу.

Робота Форуму відбудеться за наступними напрямами:

Секція 1: «Семінар: Організація системи роздільного збирання побутових відходів»;

Секція 2: «Промислові та небезпечні відходи: технології переробки, загрози та виклики»;

Секція 3: «Органічні відходи: енергетичний потенціал та енергетична безпека України».

Учасники заходу матимуть можливість ознайомитись з роботою обладнання по переробці пластику- екструдера та здійснити екскурсійну поїздку на сміттєперевантажувальну станцію у м. Бахмут.

Участь у заході можлива у режимі онлайн та офлайн.

Для участі у Форумі обов’язкова попередня реєстрація учасників за посиланням: https://bit.ly/3qEc6TjРеєстрація триватиме до 26.11.2021.

Довідки за телефоном: 095-644-25-25.

Програма  Форуму: Програма Форум 2021

Проведення усіх заходів у рамках Форуму буде відбуватися з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм, передбачених чинним законодавством. Організатори відшкодовують учасникам форуму витрати, пов’язані з логістикою та проживанням.