ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2015-11-12

На Національному форумі в Києві доповіли про поводження з відходами в Донецькій області.

7

Директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Сергій НАТРУС взяв участь в Національному  форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології», який відбувся 10–11 листопада 2015 року в м. Києві.

Ключова  тема  Форуму:  «Формування стратегії поводження з відходами в умовах децентралізації влади: проблеми та перспективи реалізації на рівні місцевих громад». Організаторами виступили Всеукраїнська екологічна ліга, Екологічна рециклінгова асоціація України Медіа ДАК, Центр муніципальних технологій.

В роботі заходу брали участь: в.о. Міністра екології та природних ресурсів України Сергій КУРИКІН; Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Олег НЕДАВА; Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Альона БАБАК.

6Метою Національного форуму є сприяння залученню інвестицій та інновацій, реалізація екологічно дружніх, ресурсо- та енергоефективних технологій, розроблення рекомендацій для комплексного розв’язання муніципальних і регіональних проблем у сфері поводження з відходами, сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу, формування нормативно-правової бази у сфері поводження з відходами налагодження та зміцнення міжнародного співробітництва, збереження довкілля, впровадження засад збалансованого розвитку в Україні.

Протягом двох днів учасники форуму обговорювали питання адаптації законодавства у сфері поводження з відходами в контексті децентралізації влади; співробітництво громад-партнерів на шляху до інтегрованого поводження з відходами; інформаційно-просвітницьку діяльність у громадах щодо екологічно безпечного поводження з відходами.

Сергій НАТРУС виступів на форумі з докладом та презентацією «Програма поводження з побутовими відходами в Донецькій області».

В докладі знайшли відображення стан та перспективи поводження з відходами в Донецькій області, інноваційні та інвестиційні складові програми поводження з відходами.